Yat ve Gemi Temizliği

Antalya yat ve gemi temizliği özellikle turizm sektörü açısından çok önemlidir. İster tur gemileri olsun isterse kişisel yatlar uzun süre su üzerinde kalmaları sebebi ile temizlik konusuna dikkat edilmelidir. Zira deniz üzerinde olacağınızdan rutubet ve nem gibi sorunlar olabilir. Buna mahal bırakmayacak temizlik malzemeleri ile işlemler sağlanmalıdır. Yat ve gemileriniz bir limanda konakladığı süre zarfında farklı temizlik ve bakıma ihtiyaç duyabilirler. Gerekli bakımları yaptırdıktan sonra temizlik hizmeti için bize ulaşabilirsiniz.

 

Neden bizi seçmelisiniz?

Alanında uzman temizlik ekibimiz ile istediğiniz zaman diliminde en kaliteli malzemeler ile dip bucak temizlik hizmetiniz sağlanacaktır. Önceden bize ulaşarak detaylı bilgi almanızı rica ederiz.

Hizmet Alanlar

Müşterilerimiz ne diyor?

İnşaat sonraki temizliği hizmeti için anlaştık. Kısıtlı sürede çok iyi bir iş başardı arkadaşlar. Tek tek tüm ekibe teşekkürlerimi iletiyorum. Antalya temizlik için tavsiye ederim.

Mehmet A.

Müteahhit

Sitemizin merdiven ve asansörleri temizliğini çok güzel şekilde tamamladılar. Temizlik görevlisi arkadaşlar oldukça kibar, tavsiye ederim.

Meltem U.

Site Yöneticisi
× Whatsapp