Otel Temizliği

Otel Temizliği Detayları

Otel temizliği hizmetinde Antalyatemizlikcisi.com olarak otel, motel ve pansiyon türü tüm konaklama işletmelerinin temizlik hizmetini profesyonel temizlik ekibimiz ve kaliteli, bitkisel özlü temizlik malzemelerimiz ile sağlıyoruz. Sizler de müşterilerinizi kirlikik sebebi ile kaybetmek istemezsiniz. Antalya bölgesi otelleri genel ağırlık yaz aylarında olsa da yılın büyük bir kesiminde de aktif halde olabiliyor. Sürekli kullanımda olan bu tarz işletmeleriniz de göze çarpan en önemli unsur halılarınız olabilir. En basit şekilde ıslanması ve temizlenmemesi sebebiyle kötü kokular yayabilir müşterilerinizi rahatsız edebilir. Bu sebeple düzenli şekilde halı temizliği yapmalısınız.

Tüm alanlar müşterilerinizin gözleri önünde olduğundan tüm temizlik alanlarında en kaliteli malzeme ve güzel kokuların olmasını istemekte haklsınız.Örneğin bir butik otel gibi küçük bir işletmeye sahipseniz cam temizliğiniz çok zahmetli bir işlem olmayabilir. Ancak tatil oteli sahibi iseniz büyük devasa camlar, dekoar maksadı ile kullanılan cam alanlar düzenli aralıklarla temizlenmelidir. Antalya otel temizliği ile ilgili Antalya KepezAksu, DöşemealtıMuratpaşaLara ve Konyaaltı ilçelerinde hizmet veriyoruz. Bu hizmetlerimizden faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Deneyimli olduğumuz alanların başında gelen otel temizliği için bizden alacağınız hizmetten memnun kalacaksınız. Zaman kaybetmeden randevu almak için bize ulaşın.

Hizmet Alanlar

Müşterilerimiz ne diyor?

İnşaat sonraki temizliği hizmeti için anlaştık. Kısıtlı sürede çok iyi bir iş başardı arkadaşlar. Tek tek tüm ekibe teşekkürlerimi iletiyorum. Antalya temizlik için tavsiye ederim.

Mehmet A.

Müteahhit

Sitemizin merdiven ve asansörleri temizliğini çok güzel şekilde tamamladılar. Temizlik görevlisi arkadaşlar oldukça kibar, tavsiye ederim.

Meltem U.

Site Yöneticisi
× Whatsapp