Okul Temizliği

Okul Temizliği Nasıl Yapılmalı?

Okul temizliği hepimiz için birincil öncelikli temizlenmesi gerektiğini düşündüğümüz alanlardır. Çocuk ve gençlerimizi emanet ettiğimiz eğitim/öğretim alanlarının da temiz olmasını bekleriz. Tabii ki yalnızca öğrenciler değil öğretmen ve diğer görevliler içinde temizlik son derece önemli. Öğretmenler odası, kantin, toplantı salonları, bilgisayar ve fen lavaratuvarları, sınıflar, koridorlar, lavabo ve tuvaletler gibi ortak kullanım alanlarına örnek olarak verilebilir. Tüm bu alanlarda bulunan pencereler ve kapılar da bu temizlik işlemlerine elbette dahil olmalı.

Bağışıklık sisteminin henüz tam anlamıyla gelişmediği, gelişiminin devam ettiği yaşlardaki öğrecilerimiz içinde de temizlik çok önemli bir husus. Bu nedenle Antalya okul temizliği alanında da profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile hizmet veriyoruz.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Alanında uzman, deneyimli çalışma arkadaşlarımız ile okulunuzun tüm bölgelerinde yer alan, gözle görülen/görülemeyen mikroplardan arınmasını sağlıyoruz. Hemen siz de bize ulaşın, detaylı şekilde bilgi alıp hizmetimizi satın alın!

Hizmet Alanlar

Müşterilerimiz ne diyor?

İnşaat sonraki temizliği hizmeti için anlaştık. Kısıtlı sürede çok iyi bir iş başardı arkadaşlar. Tek tek tüm ekibe teşekkürlerimi iletiyorum. Antalya temizlik için tavsiye ederim.

Mehmet A.

Müteahhit

Sitemizin merdiven ve asansörleri temizliğini çok güzel şekilde tamamladılar. Temizlik görevlisi arkadaşlar oldukça kibar, tavsiye ederim.

Meltem U.

Site Yöneticisi
× Whatsapp