İnşaat Sonrası Temizliği

Antalya İnşaat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır?

Antalya İnşaat sonrası temizlik hizmeti ile Antalyatemizlikcisi.com sizlerle! Yeni bitmiş inşaatlardan sonra bir çok türde pislik ortaya çıkıyor. İnşşaat veya tadilat sonrasında bu kirliliğin önüne tamamen geçmekte mümkün olmuyor. Bu tür temizlik (inşaat sonrası temizlik, tadilat sonrası temizlik) işlemleri oldukça zahmetli ve yorucu işlemlerdir. Boya kalıntıları, alçı ve moloz gibi tozlu ve temizlenmesi zor olan etkenler bu temizlik işlemini zor kılan hususlardan. Bizler de bu noktada hizmet vererek imdadınıza yetişiyoruz. Deneyimli temizlik ekibimiz ile hızlı, temkinli ve detaylı temizlik için Antalya temizlik hizmetinde sizi bekliyoruz. 

Neden bizi seçmelisiniz?

Bu yorucu bu meşekatli işi profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile sizin için en uygun ve hızlı şekilde tamamlayabiliriz. Antalya sınırları içerisinde Konyaaltı, Muratpaşa, Kepez, Aksu, Lara ve Döşemealtı bölgelerinde yer alan inşaatlarınızın temizlik işlemleri bize ulaşıp, fiyat konusunda da bilgi alabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Alanlar

Müşterilerimiz ne diyor?

İnşaat sonraki temizliği hizmeti için anlaştık. Kısıtlı sürede çok iyi bir iş başardı arkadaşlar. Tek tek tüm ekibe teşekkürlerimi iletiyorum. Antalya temizlik için tavsiye ederim.

Mehmet A.

Müteahhit

Sitemizin merdiven ve asansörleri temizliğini çok güzel şekilde tamamladılar. Temizlik görevlisi arkadaşlar oldukça kibar, tavsiye ederim.

Meltem U.

Site Yöneticisi
× Whatsapp