Hastane Temizliği

Hastahane temizliği nasıl yapılmalıdır?

Bildiğiniz üzere hastane temizliği son derece önemlidir. İnsanların tedavi olmak amacı ile geldiği hastanelerde çeşitli bakteri, virüs ve mikroplardan dolayı hastalık geçirmeleri içten bile değildir. Sürekli bir insan sürkülasyonu içerisinde olan hastanelerde bulaşıcı hastalık riski de maalesef oldukça yüksek. Genel olarak ortak kullanım alanlarının çok olduğu hastanelerde tuvalet, doktor odası gibi temel ortak alanların, koridor, bekleme alanlarında yer alan koltuk ve sandalyelerin temizliği de çok önemlidir. Bu sebeplerle hastane temizliği son derece önemli bir husustur.

Antalya temizlikçisi olarak olarak bizler, geçirdiğimiz bu hassas dönemde son derece titiz bir şekilde Antalya hastane temizliği hizmetini veriyoruz. Yukarıda bahsettiğimiz ve diğer alanların temizliği antibakteriyel temizlik materyalleri ile sağlıyoruz.

Neden bizi seçmelisiniz?

Antalya temizlik hizmetleri sektöründe, deneyimli ve uzman temizlik kadromuz ile gerekli önlemleri alarak hastane içerisindeki tüm alanların temizliğine önem veriyoruz. İnsan sağlığını dikkate alarak, hızlı, detaylı ve etkin bir temizlik hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Alanlar

Müşterilerimiz ne diyor?

İnşaat sonraki temizliği hizmeti için anlaştık. Kısıtlı sürede çok iyi bir iş başardı arkadaşlar. Tek tek tüm ekibe teşekkürlerimi iletiyorum. Antalya temizlik için tavsiye ederim.

Mehmet A.

Müteahhit

Sitemizin merdiven ve asansörleri temizliğini çok güzel şekilde tamamladılar. Temizlik görevlisi arkadaşlar oldukça kibar, tavsiye ederim.

Meltem U.

Site Yöneticisi
× Whatsapp